Vadovavimo kompetencijų vertinimas


Keletąs paprastų, tačiau praktiškai išbandytų ir veiksmingų įrankių, kurie padės Jums nustatyti Jūsų organizacijos vadovų ir darbuotojų ugdymo poreikius. Tik planingas ir su organizacijos veiklos strategija suderintas ugdymas organizacijoms atneša maksimalią ilgalaikę naudą.


Vadovų komandos vadovavimo kompetencijų vertinimas

TEAM GRAND VIEW 360° - išsamus ir patikimas 19 pagrindinių vadovo kompetencijų (gebėjimas motyvuoti, užtikrinti efektyvų komandos darbą, efektyviai komunikuoti, sutelkti komandą, valdyti pokyčius, etc.) vertinimas. Tyrimo tikslas – nustatyti, kiek turimos organizacijos vadovų kompetencijos atitinka organizacijos poreikius, ir pateikti rekomendacijų dėl organizacijai aktualių kompetencijų ugdymo.

Tyrimo eiga

  • Vadovai ar už vertinimą atsakingas asmuo pateikia tyrimo dalyvių ir vertintojų sąrašą;
  • Atsakingi asmenys užpildo vadovavimo kompetencijų svarbos organizacijai anketą;
  • Vertintojai ir vadovas gauna anonimines anketas su išsamia pildymo instrukcija;
  • Vadovas ir jo vertintojai per 20-30 min. internetu užpildo klausimyną;
  • Konsultantas raštu bei žodžiu pristato tyrimo ataskaitą su ugdymo rekomendacijomis;
  • Organizacijai pageidaujant, koučingo specialistas kiekvienam vadovui individualiai pristato asmeninius rezultatus, aptariamas asmeninio tobulėjimo planas.

Metodika

TEAM GRAND VIEW 360° sukurtas remiantis pirmaujančiuose pasaulyje verslo universitetuose sukurtomis metodikomis. Kitaip nei kitos metodikos, šis tyrimas apima VISAS pagrindines vadovo kompetencijas. Kadangi jų aktualumas konkrečiu metu konkrečiai organizacijai gali skirtis, papildomai atliekamas organizacijai aktualiausių kompetencijų tyrimas. Taip nustatoma, kiek turimos vadovų kompetencijos atitinka organizacijos poreikius. Vadovų kompetencijas vertina patys vadovai ir visi su jais tiesiogiai dirbantys asmenys – pavaldiniai, kolegos ir tiesioginis vadovas, jei toks yra. Taip galima palyginti skirtingų respondentų grupių nuomonę apie vadovo elgesį.

Jei pageidaujate išsamesnės informacijos apie šį tyrimą, prašome susisiekti su mumis http://www.grandpartners.lt/lt/kontaktai